۱۸ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۸
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83848349
۰ نفر

برچسب‌ها

گل ریحان و حاشیه‌هایی که پایان ندارد

کرج - ایرنا - تیم فوتبال گل ریحان البرز. تنها نماینده این استان در رقابت های لیگ دسته یک کشور کشور است که با حاشیه هایی که گویی پایانی همً ندارد روبرو شده است.

این تیم در نیم فصل گذشته توانسته بود عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذارد، اما با آغاز شروع بازی ها پس از وقفه ای که به دلیل کرونا ایجاد شده بود، در حالی وارد زمین این دوره از رقابت ها شد که با حاشیه های زیادی دست به گریبان شده بود.

از تغییر یک باره سرمربی و مدیریت باشگاه گل ریحان  و بازگشت دوباره محمد نصرتی سرمربی سابق تا اعتصاب بازیکنان این تیم به دلیل پرداخت نشدن مبلغ قراردادهایشان گوشه ای از حاشیه هایی بود که این تیم را درگیر کرد.

با آغاز دوباره بازی ها، گل ریحان در هفته بیست و هفتم و در یک دیدار خانگی توانست با ٢ گل از سد فجر سپاسی گذشته وًشروعی با موفقیت داشت.

اما این موفقیت چندان به طول نینجامید و در بازی که با نود ارومیه در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ دسته یک داشت، نتیجه ضعیفی از خود بر جای گذاشت و با نتیجه سه بر ٢ به نفع نود زمین مسابقه را ترک کردند.

٢ روز پس از پایان این بازی و در دقایق پایانی سه شنبه شب خبری مبنی بر برکناری محمد نصرتی سرمربی گل ریحان بر روی کانال های مجازی منتشر شد.

خبری که تاکنون هیچ منبعی نه آن را تایید و نه آن را تکذیب کرده است.

طبق خبرهای منتشر شده در فضای مجازی میثم منیعی که سابقه بازی در تیم های استقلال و شاهین بوشهر را دارد به عنوان سرمربی تیم گل ریحان البرز انتخاب و محمد نصرتی  برکنار شد.

منصور بیکوردی رییس هیات فوتبال البرز روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد .

وی اضافه کرد: تا این لحظه نه کسی به ما مراجعه و نه اطلاعی داده شده است.

پیگیری های خبرنگار ایرنا برای مصاحبه با یکی از مدیران باشگاه نیز تا لحظه ارسال خبر بی نتیجه ماند.

حال باید دید که گل ریحان با وجود این حاشیه ها و تغییرهای مکرر در آن در بازی های پیش روی چه نتایجی خواهد گرفت.

تیم فوتبال گل ریحان البرز هم اکنون با ٤٣ امتیاز در مکان ششم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha