۱۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۶
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83847774
۱ نفر

برچسب‌ها

دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح در اهواز

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح در اهواز ۲۵ قبضه سلاح شکاری از آنان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت : کارکنان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان موفق شدند با کار اطلاعاتی، اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات را که قصد انتقال سلاح های مورد نظر را داشتند، شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات پس از هماهنگی با مرجع قضایی موفق شدند طی یک عملیات غافلگیرانه سه قاچاقچی را در محل نگهداری و انتقال محموله سلاح دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه در بازرسی از ۲ دستگاه خودرو قاچاقچیان ۲۵ قبضه سلاح شکاری شامل ۲۱ قبضه سلاح شورشی، سه قبضه سلاح تک لول و یک قبضه سلاح ۲ لول کشف شد، افزود: در این رابطه سه متهم اصلی دستگیر  و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

وی تاکید کرد : امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند ، با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

پیش از این نیز در هشتم تیرماه فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از کشف ۴۸ قبضه سلاح وینچستر(شکاری) غیرمجاز در این شهرستان در عملیات تعقیب و گریز پلیس خبر داده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =