بهره‌برداری از درمانگاه تامین اجتماعی عجب‌شیر تا پایان ماه جاری

مراغه - ایرنا - رییس تامین اجتماعی شهرستان عجب‌شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با پیشرفت کاری حدود ۹۹ درصد تا پایان تیرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اردشیر پاشایی روز سه شنبه در بازدید از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی عجب شیر افزود: با بهره برداری از این درمانگاه تخصصی، تحولی اساسی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی عجب شیر انجام می شود.

رییس تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر با اشاره به وجود بیش از ۷ هزار بیمه شده اصلی که با خانواده این اعضا به بیش از ۱۸ هزار نفر جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش می رسد و همچنین یکهزار و ۲۰۰ بازنشسته و مستمری بگیر در شهرستان، بر ضرورت تسریع در بهره برداری از این درمانگاه تاکید کرد.

پاشایی، گفت: این طرح در سال ۸۶ و در زمینی به مساحت ٢ هزار و ۳۸۰ مترمربع با اعتبار اولیه  ۷میلیارد تومان آغاز شد که بیش از این رقم هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ۱۴نفر از طریق برگزاری آزمون در این درمانگاه جذب شده اند، افزود: این طرح در سه طبقه شامل بخش‌های پزشکان عمومی، متخصص، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و گچ گیری، احیای قلب، دندانپزشکی طراحی شده و یک خودرو آمبولانس نیز پیش بینی شده است.

وی همچنین با اشاره به اهتمام سازمان تأمین اجتماعی برای رفع مشکلات درمانی بیمه‌شدگان گفت: ارتقاء فضای فیزیکی موجب تنوع خدمات و به تبع آن افزایش کیفیت خدمات خواهد شد که در نهایت رضایت بیمه‌شدگان را در پی خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha