رسول‌پناه: یک خط هم علیه برانکو شکایت نکردیم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به شکایت ۱۳۰۰ صفحه‌ای باشگاه پرسپولیس از برانکو گفت: او مربی بزرگی است و به گردن پرسپولیس حق دارد. یک خط هم علیه او شکایت نکردیم.

مهدی رسول‌پناه روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اعلام رای فیفا در پرونده شکایت گابریل کالدرون از پرسپولیس گفت: ما منتظر این رای بودیم و این رای و جرایم آن از سوی فیفا در نهایت اعلام شد.

وی در خصوص شباهت پرونده گابریل کالدرون با پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس خاطرنشان کرد: هر پرونده روند خودش را دارد. متاسفانه در پرداخت دستمزد کالدرون، تاخیر پنج روزه شکل گرفت. موعد پرداخت ۲۳ ژانویه بود. زمانی که او درخواست فسخ کرد، ما ۲۰ روز زمان داشتیم تا نسبت به پرداخت قسط اول او اقدام کنیم اما تاخیر ۵ روزه منجر به صدور رای کنونی علیه پرسپولیس شد. ما با کالدرون صحبت کردیم. خود او هم برای تفاهم اعلام آمادگی کرده است. منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه ممکن است در پرونده کالدرون هم مانند برانکو بدقولی صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: در مورد برانکو باید بگویم که واقعا نسبت به او بی‌مهری شد. برانکو مربی بزرگی است و گردن پرسپولیس حق داشت. باشگاه باید مطالبات او را پرداخت کنم. در مورد مطالبات ۱۳۰۰ صفحه‌ای هم باید بگویم که باشگاه یک خط هم علیه برانکو شکایت نکرده است. تنها برخی در مورد ۱۳۰۰ صفحه اطلاعات حقوقی نداشتند. آن ۱۳۰۰ صفحه مدارک چهار پرونده بود که باید به cas ارائه می‌دادیم.

وی خاطرنشان کرد: من در مدتی که در قرنطینه بودم کارها را به صورت دورکاری دنبال می‌کردم. باید در مورد کرونا ملاحظاتی صورت می‌گرفت. با ۲ الی ۳ بازی دیگر قهرمانی پرسپولیس مسجل می‌شود. در مورد ادامه لیگ هم از تصمیم سازمان لیگ تمکین می‌کنیم.

رسول‌پناه در مورد اظهارات یکی از اعضای هیات مدیره استقلال که گفته بود با تاکسی برای پرسپولیس جام می‌فرستند، خاطرنشان کرد: افشین پیروانی جواب این اظهارات را داد. صلاح نبود که او چنین صحبت‌هایی را مطرح کند چرا که این فرد عضو شورای شهر هم است. با توجه به اینکه او به تازگی وارد عرصه ورزش شده است، از روی بی‌تجربگی این صحبت‌ها را مطرح کرد.

وی در مورد مالکیت ورزشگاه کاظمی خاطرنشان کرد: در بحث خصوصی سازی قرار شد که دو ورزشگاه به نام پرسپولیس و دو ورزشگاه به نام استقلال باشد. ورزشگاه درفشی‌فر مشکل حقوقی داشت اما توانستیم سند آن را بگیریم. استقرار مکانی ورزشگاه درفشی‌فر قابل مقایسه با هیچ ورزشگاه دیگری نیست. رقم آن از نظر قیمتی بسیار بالا است. ورزشگاه شهدای گمنام هم به ما دادند. ورزشگاه شهید کاظمی هم از طرفی سند ندارد و ارزش ورزشگاه شهدای گمنام بالاتر از این ورزشگاه است اما ما حق استفاده از این ورزشگاه را هم داریم. از نظر کارشناسی بگویم که ورزشگاه متعلق به پرسپولیس ارزش بیشتری دارد.

سرپرست باشگاه پسپولیس در مورد پرداخت مطالبات بازیکنان گفت: بازیکنان حدود ۷۰ درصد دستمزد خود را گرفتند و پاداش‌ها نیز امروز به حساب آنها واریز شد. این بازیکنان قسمتی از فصل قبل طلب دارند که دستور دادیم آن را نیز پرداخت کنند.

رسول پناه در خصوص احضار علیرضا بیرانوند به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: مدیر مالی ما گفته که صحبتی با بیرانوند در مورد میزان پاداش نداشته و برداشت او اشتباه بوده است. من پیگیر این موضوع بودم. هنوز برای اوساگونا نتوانستیم بلیت تهیه کنیم. در مورد استوکس هم باید بگوییم که به مدیر حقوقی نامه زدیم تا از او شکایت رسمی شود.

وی در مورد وضعیت بیرانوند خاطرنشان کرد: او از ۱۱ تیر بازیکن آنتورپ است. بیرانوند بازیکن بزرگی است و مقدمات سفر او هم به عهده باشگاه بلژیکی است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد استفاده از اینستاگرام باشگاه گفت: استفاده تبلیغاتی به شرکتی واگذار شده و اگر مشکلی باشد پیگیر آن هستیم. تذکر کتبی هم دادیم تا مشکلی پیش نیاید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha