فوق‌العاده ویژه حقوق کارکنان بهداشت محقق می‌شود

تهران - ایرنا - نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با قدردانی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کارکنان این وزارتخانه گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده، پرداخت فوق‌العاده ویژه حقوق مدافعان سلامت محقق خواهد شد.

«سید محمد پاک مهر» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مدافعان سلامت با ایثار و از خود گذشتگی باید بیش از این مورد توجه قرار گیرند، از این رو از وزیر بهداشت خواسته ایم در تامین حداقل هایی که دیگر کارمندان از آن برخوردار هستند، کارکنان حوزه بهداشت و درمان نیز بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: پرداخت فوق العاده ویژه حقوق کارکنان بهداشت و درمان در دستور کار وزیر قرار گرفته و ۱۰۰ درصد به انجام خواهد رسید، زیرا این  حق مدافعان سلامت است به خصوص اینکه در این ایام کرونایی به خوبی عمل کرده اند و باید به آنها توجه ویژه شود.

پاک مهر در پاسخ به خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه آیا در ۶ ماهه نخست سال پرداخت فوق العاده ویژه اجرا می شود، گفت: از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان همچنین در خصوص اقدامات به انجام رسیده در خصوص کلینیک سینا مهر نیز گفت: در حال بررسی کارشناسانه در خصوص روش شدن علت این حادثه هستیم  و پس از تهیه گزارش آن را به صحن مجلس ارائه خواهد کرد و امیدوارم بتوانیم برای آینده از اینگونه اتفاقات مشابه پیش گیری کنیم.

وی اظهار داشت: در این حادثه غم انگیز ۱۹ نفر از هموطنان مظلومانه جان خود را از دست دادند و باید هر چه سریع تر منشا این اتفاق اگر فنی یا کوتاهی یا قصور هر مجموعه ای که باشد روش شود.

به گزارش ایرنا، حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران در هفته گذشته به مرگ ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =