۱۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83847647
۰ نفر

برچسب‌ها

جودوکار خراسان رضوی بر اثر کرونا درگذشت

مشهد- ایرنا- دبیر هیات جودو و جوجیتسوی خراسان رضوی گفت: محمدجواد نیک‌بین جودوکار این استان و عضو سابق تیم ملی جودوی کشورمان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

حسن دوشنگی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحوم نیک بین قهرمانی رقابت‌های جوانان آسیا و قهرمانی جودوی بین‌المللی جام فجر و عناوین مختلف کشوری را در کارنامه خود داشت.

وی ادامه داد: آن مرحوم با ۳۳ سال سن سال‌ها در کنار جودوکارانی چون علی معلومات و جواد محجوب در تیم ملی خوش درخشید و چندی‌ پیش نیز به عرصه کشتی با چوخه پا گذاشت و در این گود نیز توانایی‌های فنی خود را به رخ حریفان کشید.

بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۲۴۵ هزار و ۶۸۸ نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. این بیماری تاکنون جان ۱۱ هزار و ۹۳۱ تن  را در کشورمان گرفته است. 

همچنین تاکنون ۲۰۷ هزار نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته‌اند.  

"پاندمی کرونا" تاکنون در سطح جهان ۱۱ میلیون و ۷۶۴ هزار و ۵۶۸ نفر را بیمار کرده و جان ۵۴۱ هزار و ۲۴۸ نفر را در ۲۱۲ کشور گرفته است.

۶ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۸۰۵ نفر از افراد مبتلا به کرونا در سطح جهان  تاکنون درمان شده‌اند.

در این میان آمریکا با سه میلیون و ۴۱ هزار و ۱۲۹ بیمار کرونا و ۱۳۲ هزار و ۹۹۳ قربانی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده و پس از آن به ترتیب کشوهای برزیل، هند، روسیه و پرو قرار گرفته‌اند.

بر اساس آخرین آمارهای رسمی، ایران در جدول شمار مبتلایان و قربانیان بیماری جهانگیر کرونا جایگاه دهم را در جهان دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =