جاده کمربندی دهدز ایذه، دوسال انتظار برای ۲کیلومتر راه

اهواز-ایرنا - پس از گذشت ۲ سال از شروع عملیات ساخت کمربندی دهدز ، هنوز این جاده کوتاه تکمیل نشده‌است.

به گزارش ایرنا، جاده کمربندی دهدز که جزیی از جاده ایذه به چهارمحال و بختیاری محسوب می‌شود پس از گذشت ۲ سال همچنان تکمیل نشده است.

گفته‌های ضد و نقیض در باره این پروژه ۲ کیلومتری زیاد است و خبرنگار ایرنا در تماس با شهردار و عضو شورای شهر دهدز به بررسی  چرایی ناتمام ماندن  این طرح پرداخته‌است.

مسعود جمشیدی عادگانی شهردار دهدز در این باره گفت‌: نمی‌توانم مفاد قرارداد اجرای این پروژه را رسانه‌ای کنم ، فقط می‌توانم این را بگویم که این پروژه در حال حاضر فعال است و به دنبال اختصاص بودجه جدید برای تکمیل این جاده هستیم.

وی به همین پاسخ کوتاه اکتفا و از ارایه توضیحات بیشتر دراین زمینه خودداری کرد.

قرارداد چهار ماهه‌ و اجرای ۲ ساله

عضو شورای اسلامی شهر دهدز در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پروژه جاده کمربندی دهدز در سال ۹۷ آغار به کار کرد و طبق قرارداد باید ظرف مدت چهار ماه تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسید.

هومان حبیبی دهدزی ادامه داد: اکنون بیش از ۲ سال از آن تاریخ می‌گذرد و هنوز این پروژه تکمیل نشده است، مقطعی از این جاده آسفالت شد که متاسفانه پس از چند روز دچار نشست شد و کارایی خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه بودجه اختصاص یافته پروژه ۳۰ میلیارد ریال بوده است تاکید کرد: از نظر کیفیت اجرای پروژه توسط پیمانکار نیز سوالات زیادی مطرح است و شهرداری نسبت به امکان اقدامات قانونی در این زمینه نیز کاری انجام نداده است.

عضو شورای اسلامی دهدز با بیان اینکه این پروژه شامل تعریض، خاک‌ریزی، آسفالت، جدول کشی و فضای سبز است گفت: در نیمی از این جاده ۲ کیلومتری نیز تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

حبیبی دهدزی با بیان اینکه دفتر فنی فرمانداری و استانداری باید به قراردادهای شهرداری دهدز ورود کند ،تاکید کرد: ما چندین بار درخواست تحقیق و تفحص از این قراردادها را در سطح شهرستان داده‌ایم اما متاسفانه رییس شورا پاسخ مکاتبات ما را نداده‌است.

دهدز از توابع شهرستان ایذه در شرق خوزستان و در فاصله ۵۵ کیلومتری شهر ایذه واقع شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =