مدیرعامل باشگاه نساجی خواستار تغییر محل دیدار تیمش با نفت آبادان شد

ساری - ایرنا - مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر خواستار تغییر محل دیدار تمیش با نفت آبادان شد و علت آن را هم وضعیت قرمز کرونایی حاکم بر استان خوزستان از جمله شهر آبادان اعلام کرد.

پایگاه خبری باشگاه نساجی قائمشهر امروز سه شنبه اعلام کرد دکه علی امیری درخواستش را با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران مطرح کرده است.

تیم نساجی در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر روز شنبه ۲۱ تیر ماه جاری مهمان صنعت نفت آبادان است .

مدیرعامل نساجی در نامه اش از سازمان لیگ فوتبال خواسته است تا بازی در یک شهر بی طرف و دارای وضعیت سفید کرونایی برگزار شود.

درخواست مدیرعامل نساجی از سازمان لیگ در زمانی مطرح می شود که دیدار این تیم با فولاد خوزستان در هفته بیست و سوم که قرار بود روز یکشنبه ۱۵ تیر ماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شود ، به دلیل خروج تیم مهمان از مازندران در روز مسابقه بی سرانجام ماند. علت خروج فولاد خوزستان از مازندران آن هم پس از مصاحبه پیش بازی سرمربی نساجی و ساعاتی پیش از آغاز مسابقه ، مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای ۱۶ نفر از بازیکنان و اعضای این تیم اعلام شده بود.

سازمان لیگ تاکنون به رغم اعتراض باشگاه نساجی ، در باره خروج تیم فولاد خوزستان از مازندران بدون برگزاری مسابقه واکنش رسمی نشان نداده است. لغو مسابقه میان این دو تیم پس از آن که تیم نساجی وارد زمین شد و تیم مهمان حضور نیافت ، اعلام شد ، وضعیتی که سبب شد تا برخی از کارشناسان فوتبال اقدام تیم فولاد را خودسرانه تعبیر کنند.

تیم نساجی قائمشهر تنها نماینده استان های شمالی کشور در رقابت های فوتبال لیگ برتر است . این تیم بدون احتساب دیدار هفته بیست و سوم با ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها قرار دارد. تیم نفت آبادان هم با ۲۳ بازی ۳۶ امتیازی است و رده هفتم را به خود اختصاص داده است.

دیدار رفت ۲ تیم در نیم فصل اول با نتیجه ۲ بر ۱ به سود صنعت نفت آبادان خاتمه یافته بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =