مپنا وارد حوزه سلامت و فناوری اطلاعات شده است

کرج-ایرنا- مدیر عامل گروه صنعتی مپنا با اشاره به موفقیت های این گروه در طرح های مختلف نفت ، گاز ، توربین سازی و حمل ونقل ریلی اعلام کرد که این مجموعه با توجه به نیازهای کشور وارد حوزه سلامت و فناوری اطلاعات (ICT)شده است.

عباس علی آبادی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در گفت وگو با خبرنگاران  به فعالیت های در دست انجام هلدینگ صنعتی مپنا اشاره  کردو افزود: این گروه صنعتی در زمینه های مختلفی از جمله برق، نفت، گاز، حمل و نقل، حمل و نقل ریلی، آی.سی.تی فعالیت می کند که با توجه به شرایط کنونی کشور ماموریت دیگر این مجموعه خدمات رسانی درحوزه سلامت و پزشکی و آی سی تی تعریف شده است.

وی بیان داشت: سلامت، حوزه های آی.سی.تی و خودروهای برقی رویکرد جدی این گروه صنعتی در دوره جدید فعالیت در داخل کشور است.

علی آبادی  با اشاره به اعلام آمادگی برای توسعه زیرساخت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز اظهار داشت: پیام موقعیت بسیار خوبی برای بنگاه های صنعتی و سرمایه گذاری است که ما نیز به عنوان یک بنگاه صنعتی در کشور و با هدف توسعه هر چه بیشتر صنایع، به دنبال سرمایه گذاری در این مجموعه هستیم.

وی  افزود: سرمایه گذاری با هدف خودکفایی در حوزه هایی مانند آی.سی.تی، خدمات پزشکی و بخش هوانوردی از جمله برنامه هایی است که می توان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی اجرایی و عملیاتی کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا به فعالیت های برون مرزی این مجموعه اشاره کرد و گفت:  اکنون  در کشورهای همسایه از جمله عراق در حال اجرای طرح های مختلف مانند ساخت نیروگاه هستیم.

بخشی از کارخانه های گروه صنعتی مپنا در استان البرز استقرار دارد که از مهمترین دستاوردهای این مجموعه ساخت انواع توربین های نیروگاهی و پالایشگاه نفت و ساخت و تعمیرات قطار  است که موفقیت های این مجموعه بارها مورد تجلیل مسوولان عالی کشور قرار گرفته است.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات یکی از مجموعه های بزرگ تولیدی و خدماتی کشوربوده که در استان البرز قرار گرفته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha