پادگان ۰۷ خرم‌آباد تخریب می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - شهردار خرم‌آباد گفت: پادگان ۰۷ خرم‌آباد تا یک ماه آینده به منظور تعریض خیابان انقلاب تخلیه و تخریب می‌شود.

محمد شریفی مقدم روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: بر اساس توافق با استاندار لرستان و فرمانده لشکر ۸۴ پیاده استان، پادگان ۰۷ که در مرکز شهر واقع‌شده تا یک ماه آینده آزادسازی و به‌صورت کامل تخلیه و تخریب می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه پادگان ۰۷ در مرکز شهر خرم‌آباد فضای زیادی را اشغال کرده و سد معبری برای عبور و مرور مردم و ساکنان منطقه خیابان انقلاب و سه‌راه اسدآبادی است این پادگان به‌زودی تخریب خواهد شد.

وی افزود: با تخلیه این پادگان بخشی از زمین آن به واحد مسکونی، فضای سبز و سالنهای ورزشی اختصاص داده می‌شود و از محل فروش زمین‌های سهم شهرداری بخشی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان انقلاب تملک و تعریض خواهیم شد.

پادگان ۰۷ نیروی زمینی ارتش در محدوده داخل شهری خرم آباد واقع شده و با توجه به لزوم خروج نیروهای نظامی از محدوده شهری، فعالیت این یگان در داخل شهر مسایل و مشکلاتی را در حوزه های ترافیکی و شهری ایجاد کرده است.

اراضی تحت اختیار ارتش در قالب پادگان ۰۷ و همچنین هدفگاه در محدوده شهر خرم آباد حدود ۴۲هکتار در محدوده بلوار ۶۰ متری می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =