دستگیری قاتل فراری در تویسرکان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: فردی که چندی پیش اقدام به قتل برادر خود در یکی از استان های مجاور کرده بود در تویسرکان دستگیر شد.

سرهنگ محمد معصومی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: مرد جوانی چندی پیش در منزل مسکونی با برادر خود درگیر شده و در جریان این نزاع با استفاده از سلاح سرد چاقو برادر خود را به قتل می رساند.

وی اضافه کرد: این فرد از محل قتل متواری شده و به شهرستان تویسرکان می گریزد که عوامل کلانتری ۱۱ این شهرستان با دریافت اخباری از منابع و مخبران متوجه حضور قاتل در این منطقه می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان افزود: تیم های پلیسی محل حضو این فرد را شناسایی کردند و در یک عملیات ضربتی وی را در محل اختفا دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ معصومی بیان کرد: این فرد مدعی شده که به علت اختلاف های مالی و خانوادگی با برادر خود درگیر شده بود و در جریان این درگیری سبب قتل برادرش شده است.

کشف ۶۳ میلیارد تومان کالای قاچاق در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان نیز امروز در نشست اعضای قرارگاه مقابله با قاچاق کالا استان همدان بیان کرد: میزان کشفیات کالای قاچاق در سه ماهه نخست امسال روند رو به رشدی داشته و حدود ۱۸ درصد افزایش یافته است.

سردار بخشعلی کامرانی صالح اضافه کرد: ایستگاه‌های بازرسی پلیس واقع در مسیرهای ارتباطی با هدف تشدید برخورد با قاچاق کالا، تقویت شدند و به عموم مردم اطمینان می دهیم از هیچ تلاشی برای مبارزه با عاملان ناامنی اقتصادی دریغ نمی شود.

فرمانده انتظامی استان همدان به افراد فرصت طلب و سودجویانی که با اقدامات و رفتار مجرمانه خود امنیت اقتصادی را مخاطره می اندازند هشدار داد که با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد همچنین از عموم مردم خواست هر گونه موارد مشکوک را به ۱۱۰ اطلاع دهند.

سردار کامرانی گفت: امروزه کشور نیازمند فعالیت های اقتصادی سالم، اشتغال زایی و سرمایه گذاری مطمئن است و این مهم نیازمند شرایط و فضایی است که در آن سرمایه گذاری، تولید و تجارت در سطوح مختلف از صحت و سلامت برخوردار و احساس امنیت و آرامش بر آن حاکم باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha