مشاور مدیرعامل استقلال: با سازمان لیگ به تعامل رسیدیم

تهران- ایرنا- مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تعامل لازم با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و همینطور سازمان لیگ وجود دارد و امروز برای رفع ابهامات در سازمان لیگ حضور پیدا کردیم.

«احمد نیکخو» مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال روز سه‌شنبه در حاشیه جلسه با مسوولان سازمان لیگ درباره اتفاق‌های روزهای گذشته و وضعیت کرونایی استقلال در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: مجموعه تیم‌های حاضر در لیگ برتر، لیگ‌های پایین‌تر در تعامل با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستند. باید فضای لازم بین خودمان را به درستی تعریف کنیم و اگر ابهام و اشکالی است،  برطرف شود.

وی تصریح کرد: «احمد سعادتمند» مدیرعامل باشگاه استقلال تلاش خود را در جلسات مختلف با معاونین و کادرفنی باشگاه به کار گرفت. با توجه به مشکلاتی که برای ورزشکاران و کادر فنی وجود دارد باید بهترین تصمیم را بگیریم.  باشگاه مشخصاً در ارتباط با این موضوع تجزیه تحلیل و کارشناسی خود را انجام داده و تصمیماتی که اتخاذ شد منطبق بر منطق است.

نیکخو ادامه داد: تعامل لازم با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و همینطور سازمان لیگ وجود دارد و حضور در سازمان لیگ نیز در همین راستا است. به همراه دکتر «امین نوروزی» از طرف مدیرعامل باشگاه، برای رفع ابهامات با دوستان و بررسی آن‌ها آمدم و خداراشکر این جلسه نتیجه خیلی خوبی داشت.  نقطه مشترک حرف‌های ما و سازمان لیگ این بود که وظیفه هر ۲ طرف این است که حال عمومی باشگاه استقلال باید خوب باشد که انشاالله حال همه هواداران استقلال حالشان خوب باشد.  

نیکخو افزود: در تصمیم‌گیری‌ها در مورد مستندات با صحه صدر بیشتری دیده شود. در زمان شدت گرفتن شیوع کرونا در کشور یک توقف کامل در همه موضوعات برقرار شد. حضور «احمد سعادتمند» به عنوان مدیرعامل در زمان شدت اولیه کرونا در کشور بود و در آن زمان همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها نیز نیمه تعطیل بودند.  نباید در این شرایط انتظار داشت که سیستم به درستی کار کند.

وی ادامه داد:‌ این موضوع روی اینکه ما بتوانیم فعل و انفعالات باشگاه و اسامی نفرات از جمله بازیکنان جدا شده را بررسی کنیم، اثر گذاشت. باید برای بازیکنان جدا شده، کارهای اداری آن‌ را انجام می‌دادیم. نمی‌خواهم از مدیران قبلی صحبت کنم اما یکسری اقداماتی باید انجام می‌شد.   

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین در مورد اینکه «اسماعیل خلیل‌زاده» گفته که مشکلات کارگزار باشگاه حل شده است،  خاطرنشان کرد: خلیل‌زاده رییس هیات‌مدیره باشگاه است و اگر او این قول را می‌دهد اتفاقی نمی‌افتد و باشگاه در آینده به صورت خیلی خوب و پر قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha