تمرکز بر مرزهای شرق و جنوب شرقی اولویت‌ مبارزه با مواد مخدر باشد

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده ناجا با اشاره به نقش اشراف اطلاعاتی در کشفیات مواد مخدر خاطر نشان کرد: تمرکز بر مرزهای شرق و جنوب شرقی کشور از اولویت‌های مبارزه با مواد افیونی باشد.

به گزارش روز سه شنبه از پایگاه خبری پلیس، این مطلب را سردار قاسم رضایی روز سه شنبه هشتاد و نهمین نشست کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر که به ریاست وی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، عنوان کرد.

وی در این نشست با اعلام خدا قوت به تلاشگران عرصه مقابله با قاچاق مواد مخدر اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر از اولویت های ویژه نیروی انتظامی است و این مهم را در ناجا به جد و با قوت دنبال می کنیم.

رضایی با بیان اینکه امروز مقابله با قاچاق مواد مخدر مطالبه جدی آحاد جامعه است، افزود: در فرآیند مبارزه با مواد افیونی باید همه دستگاه های مسئول اقدامات جهادی و انقلابی انجام دهند و ان شاء الله فعالیت هایمان مورد رضایت خداوند متعال قرار بگیرد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برگزاری جلسات پیشین اعضای این نشست تاکید کرد: مصوبات جلسات پیشین باید بر مبنای زمان بندی مشخص اجرایی و گزارشات پیگیری ها در جلسات آتی اعمال شود.

رضایی با اشاره به نقش اشراف اطلاعاتی در کشفیات مواد مخدر خاطر نشان کرد: تمرکز بر مرزهای شرق و جنوب شرقی کشور از اولویت های مبارزه با مواد افیونی باشد.

وی با اشاره به آسیب های جدی مواد مخدر در جامعه تاکید کرد: تلاش برای کاهش دسترسی به مواد مخدر باید به جد دنبال شود؛ در کنار اینها شناسایی و دستگیری سرشبکه های اصلی و همچنین خرده فروشان مواد مخدر بسیار حائز اهمیت است.

جانشین فرمانده ناجا بر لزوم اجرای طرح های مستمر جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر اشاره و بیان کرد: پیشبرد اهداف مصوب این کمیته نیازمند هماهنگی و همکاری همه اعضاء نشست است.

هشتاد و نهمین نشست کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر با چهار دستور جلسه تحت عنوان مروری بر مصوبات جلسات قبل، ارائه اخبار مهم و خاص، بررسی دستورالعمل های ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح درباره اقدامات مشترک در مبارزه با مواد مخدر و تشدید اقدامات مقابله ای در مرزهای کشور برگزار شد.

در این نشست از زحمات سردار محمدمسعود زاهدیان رئیس پیشین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا توسط سردار رضایی جانشین فرمانده ناجا قدردانی شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha