معاون ورزشی: باشگاه گل‌ریحان مخالف برگزاری لیگ یک در ایام کرونا بود

ارومیه- ایرنا- معاون ورزشی باشگاه گل‌ریحان البرز گفت: این باشگاه مخالف برگزاری ادامه مسابقات لیگ دسته اول بود ولی سازمان لیگ ترجیح داد که لیگ به هر شکل ممکن برگزار شود.

محمود عربی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شاهد بازی زیبایی از ۲ تیم فوتبال ۹۰ ارومیه و گل ریحان البرز بودیم و متاسفانه بازهم اتفاق‌های غیرفوتبالی و حاشیه‌ای در ارومیه روند بازی را تغییر داد و منجر به باخت تیم ما شد.

وی گفت: اتفاقات لحظات پایانی، بازی را به کام همه تلخ کرد و امیدواریم سازمان لیگ به این اتفاقات ورود کند.

وی اضافه کرد: نمی‌خواهم بگویم این اتفاقات مختص ارومیه است ولی در این شهر طی چند وقت اخیر به دفعات تکرار شده و با وجود اینکه مردم ارومیه، مردمی مهمان‌نواز و با فرهنگ است، این اتفاقات تلخ توسط عده‌ای خاص رخ می‌دهد.

سرمربی تیم گل‌ریحان هم گفت: از دست دادن پنالتی ابتدای بازی و موقعیت‌های نیمه اول به ضرر تیم ما شد و با وجود مسلط شدن به بازی بعد از دریافت ۲ گل، حواشی و ورود لباس شخصی‌ها به زمین، نتیجه بازی را تغییر داد.

محمد نصرتی افزود: متاسفانه در اواخر بازی نیز نبود تمرکز و بی‌دقتی منجر به دریافت گل سوم شد و داور نیز دقایق اضافه کمتری نسبت به اوقات تلف شده بازی محاسبه کرد و با این شرایط سه امتیاز را از دست دادیم.

وی درخصوص شرایط برگزاری مسابقات هم گفت: پروتکل‌های کرونا به هیچ‌وجه اجرا نمی‌شود و تنها سر خودمان کلاه می‌گذاریم ضمن اینکه اتفاقات غیرفنی مسابقات، دست ما نیست و با این شرایط، شانس صعودمان کمرنگ شد.

تیم گل‌ریحان البرز در هفته بیست‌وهشتم لیگ دسته اول در ارومیه، ۳ بر ۲ به تیم ۹۰ باخت و در رده ششم باقی ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha