مسافران و رانندگان خودروها در تربت‌حیدریه ملزم به زدن ماسک هستند

تربت‌حیدریه- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت‌حیدریه گفـت: در راستای اقدام پیشگیرانه و مقابله با ویروس کرونا، مسافران و رانندگان وسایل نقلیه عمومی درون شهری ملزم به استفاده از ماسک هستند.

محسن قندهاری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در تربت‌حیدریه و قرار گرفتن این شهرستان در فهرست شهرهای پرخطر و قرمز از نظر شیوع این بیماری، محدودیت‌های بیشتری در ناوگان حمل و نقل عمومی اعمال می‌شود و مردم نیز باید در این راستا توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی ادامه داد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و در راستای حفظ سلامت رانندگان و مسافران و قطع زنجیره ابتلا به کرونا، رانندگان تاکسی و اتوبوس مجاز نیستند به افراد فاقد ماسک خدمات ارایه دهند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت‌حیدریه از اقشار مختلف مردم خواست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای صحیح طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، یاریگر کادر درمان باشند تا شاهد ریشه‌کنی ویروس کرونا باشیم.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با زیرپوشش داشتن تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این سه شهرستان در جنوب خراسان رضوی خدمات می‌دهد.
این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان نهم دی تربت‌حیدریه و ۲۰ تخت بیمارستانی در مه‌ولات دارد.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

براساس آخرین آمار رسمی، تاکنون ۲۴۳  هزار و  ۵۱  نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۶۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱ هزار و  ۷۳۱ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون ۲۰۴ هزار و ۸۳ نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha