علی‌نژاد: باید از ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان بهره ببریم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و گفت با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان بهره ببریم، گفت: نگاه حمایتی وزارت ورزش به این فدراسیون ادامه خواهد داشت.

«مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان از این فدراسیون به عنوان فدراسیونی دارای انظباط مالی، اداری نام برد و گزارش حسابرس، بازرس و خزانه‌دار را بیانگر این مهم عنوان کرد.

وی رویداد رقابتی هشتمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان را که قرار بود در هنک کنگ انجام شود و بدلیل مسایل سیاسی برگزار نشد، فرصت خوبی برای مدال‌آوری این مجموعه عنوان کرد و گفت: این رویداد متاسفانه لغو شد و سال جاری هم بدلیل شیوع کرونا مسابقات در اکثر رشته‌ها تعطیل است.

علی نژاد اهمیت حفظ آمادگی ورزشکاران و قهرمانان را در دوران کرونا مهم برشمرد و تصریح کرد: فدراسیون باید بتواند از طریق آموزش‌های از راه دور شرایط حفظ آمادگی را برای قهرمانان پدید آورد.

وی ظرفیت‌های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس‌ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و افرود: قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت.

علی‌نژاد کار کردن در ورزش ناشنوایان را جهاد عنوان کرد و اظهار داشت: از زحمات تمام کسانی که برای توسعه ورزش ناشنوایان فعالیت می‌کنند تشکر می‌کنم و امیدوارم سال ٩٩ هم سال موفقی برای این قشر رقم بخورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =