خلیل‌زاده: با چه زبانی بگوییم «بازیکنان استقلال کرونا دارند»

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: همه چیز مشخص است. دیگر با چه زبانی بگویم که بازیکنان‌مان کرونا گرفتند، اگر این‌طور نبود بازی می‌کردیم.

اسماعیل خلیل‌زاده روز دوشنبه پس از اتمام جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نشست برای حل مشکلات باشگاه برگزار شد. قسمتی دیگر از صحبت‌های امروز به اتفاقاتی که برای تیم افتاده و ابتلای تعدادی از اعضای تیم به ویروس کرونا، اختصاص یافت.

وی در مورد پرونده‌های شکایت آندره‌آ استراماچونی و وینفرد شفر از استقلال افزود: به هیچ‌وجه صحبتی در این باره مطرح نشد.

خلیل‌زاده در مورد آزمایش مجددی که قرار است از آبی‌پوشان گرفته شود، تصریح کرد: همه می‌دانند که بازیکنان ما کرونا گرفتند. پیش از این هم من خودم به این ویروس مبتلا شده بودم. کرونا شوخی بردار نیست. من پیش از این اعلام کرده بودم که مخالف برگزاری فوتبال در این مقطع هستم اما از تصمیم فدراسیون اطاعت کردیم.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: میزان تعداد مبتلایان از ۲۵ هم فراتر رفته و برای استقلال مشکل ایجاد کرده است. امروز می‌بینید به غیر از استقلال چند تیم دیگر هم با این مشکل مواجه شدند.

وی گفت: در مورد بستری شدن بازیکنان اطلاعی ندارم اما حال عمومی آنان خوب نیست.

وی در مورد راستی آزمایی تست‌های بازیکنان تصریح کرد: من پزشک نیستم اما آزمایشگاه به ما اعلام می‌کند که کدام بازیکن کرونا دارد.

خلیل زاده در مورد ادعای مسوولان پارس جنوبی‌جم که خواهان اعلام شدن نتیجه بازی لغو شده روز گذشته، به نفع خودشان هستند، گفت: این خواسته غیر منطقی است. مگر می‌شود فردی که مبتلا نباشد ادعا کند که کرونا گرفته است؟ جواب تست‌ها مشخص است.

وی در پاسخ به این پرسش که تکلیف دیگر مسابقات استقلال در ادامه فصل چه خواهد شد، گفت: این موضوع را باید فدراسیون پاسخ دهد.

خلیل‌زاده در مورد اینکه گفته می‌شود تمرینات تیم‌ها باید پا برجا باشد نیز تصریح کرد: در این مورد چیزی در جلسه مطرح نشد. بهتر است احمد سعادتمند در این باره نظر بدهد. مدیر عامل باشگاه در همین راستا جلساتی را با مسوولان سازمان لیگ برگزار خواهد کرد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد غیبت حجت نظری یکی دیگر از اعضای هیات مدیره باشگاه گفت: او با مدیرعامل باشگاه در مورد غیبتش در این نشست هماهنگی‌های لازم را انجام داده بود.

خلیل‌زاده تاکید کرد: با چه زبانی بگوییم، «ایهالناس»، بازیکنان ما کرونا گرفتند. مگر ما مقابل فولاد بازی نکردیم؟ چه اتفاقی ‌افتاد؟ تیم ما دچار این بحران شده است. من مبتلا شدم. علی فتح‌الله زاده کرونا گرفت. پزشک تیم هم همینطور.

وی در مورد اینکه آیا از بازیکنان  فردی در بیمارستان بستری شده است یا خیر، اظهار داشت: من از بستری شدن بازیکنان اطلاع ندارم. طبق اطلاعات من حال عمومی آنها خوب نیست و در قرنطینه خانگی هستند. آنها هم باید دستورات را پزشک را رعایت کنند.

وی در خصوص اینکه استقلال در دو بازی اخیرش در لیگ نتوانسته نتایج خوبی کسب کند، اضافه کرد: آیا در بازی با فولاد ما چیزی کم داشتیم؟ در اهواز عدالت رعایت نشد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه مهدی قایدی چند روز پیش مهمانی ۵۰ نفره گرفته که تعدادی از بازیکنان هم در آن حضور داشتند، تصریح کرد: اطلاعی در این زمینه ندارم.

وی در مورد تغییرات در استقلال برای فصل آینده نیز عنوان کرد: امروز هیچ بحثی در این باره نشد. بهتر است مدیرعامل باشگاه سوال کنید زیرا او مسوول اجرایی است و می‌تواند بهتر صحبت کند.

خلیل‌زاده در پایان در خصوص شایعات راجع به اولتیماتوم باشگاه به فرهاد مجیدی نیز تاکید کرد: او مورد حمایت کامل ما قرار دارد و در مورد اولتیماتوم چیزی نشنیدم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =