شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در اصفهان گشایش یافت

اصفهان- ایرنا- شانزدهمین نمایشگاه قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو روز دوشنبه با حضور شماری از شرکت‌های برجسته کشور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اصفهان گشایش یافت.

این نمایشگاه ۱۶ تا ۲۰ تیرماه با حضور بیش از ۷۵ شرکت معتبر و فعال از استان‌های اصفهان، تهران، گیلان، مازندران، البرز، فارس، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی و کردستان در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودروی اصفهان برپا شده است.

نمایشگاه قطعات خودروی امسال اصفهان در مساحتی بالغ بر هشت هزار مترمربع و در قالب سه سالن نمایشگاهی برپا شد، همچنین شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و تولید قطعات خودرو، فعالان حوزه واردات، توزیع و فروش قطعات خودرو، ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی در زمینه خودرو و تعمیرات و اپلیکیشن‌های خدماتی خودرو در این نمایشگاه به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.

افزایش تعداد استان‌های شرکت‌کننده و تخصصی‌تر شدن حوزه فعالیتی شرکت‌کنندگان از جمله ویژگی‌های شانزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو اصفهان است.

اضافه شدن یک روز به مدت‌زمان برگزاری نمایشگاه به منظور بهره‌برداری بهینه از این رویداد و گستردگی زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان از جمله ویژگی‌های دیگر این نمایشگاه به شمار می‌رود.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان با نظارت کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برپا شده و شرکت نمایشگاه اصفهان تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شرایط لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا را فراهم آورد.

یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت صنعت قطعه‌ سازی خودرو را ایجاد روزنه‌های روشن از طریق برگزاری نمایشگاه برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه است.

نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان در سال‌های گذشته توانسته شرایطی ایجاد کند که بهترین‌ شرکت‌های فعال در این عرصه حضور داشته باشند.

بر همین اساس، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور تبدیل شده است.

نمایشگاه قطعات خودرو از ابتدا با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده‌تر پایه‌گذاری شده و در حال برگزاری است.

شانزدهمین نمایشگاه قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای ۱۶ تا ۲۰ تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =