عضو هیات مدیره: عمده مشکلات باشگاه استقلال مالی است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بیشتر مشکلات باشگاه مالی است و به دنبال ایجاد راهکاری برای درآمدزایی مستمر هستیم تا این مشکلات برای همیشه حل شود.

مهدی عبدیان روز دوشنبه پس از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در رابطه با برگزاری این نشست، اظهار داشت: با توجه به اینکه این اولین نشست هیات مدیره با حضور نفرات جدید محسوب می‌شد، بیشتر زمان آن به معارفه گذشت. پس از آن هم در مورد مشکلات باشگاه صحبت شد و امیدواریم با هم‌فکری بتوانیم آن‌ها را حل کنیم.

وی افزود: در مورد وضعیت کرونا قرار است احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل، موضع رسمی باشگاه را اعلام کند.

عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد ناراحتی آنها از انجام تست مجدد کرونا از استقلالی‌ها تصریح کرد: ملاک ما در کشور وزارت بهداشت است و هنگامی که مرکز درمانی مورد تایید وزارت بهداشت است، فکر نمی‌کنم که مشکلی وجود داشته باشد.

وی در مورد وضعیت مالی باشگاه استقلال و بدهی‌های این باشگاه خاطرنشان کرد: اصل مشکلات باشگاه مالی است و این موضوع همیشه معضل بوده است. امیدوارم با پیدا کردن راهکار این مشکل بزرگ را حل کنیم.

عبدیان در خصوص کمک برخی اعضای هیات مدیره استقلال تصریح کرد: نظر ما این است که باید با درآمدزایی تمام هزینه‌های باشگاه تامین شود. استقلال پتانسیل این را دارد و با گذشت زمان این اتفاق خواهد افتاد.

وی در مورد عملکرد استقلال در لیگ تصریح کرد: در مورد مسائل فنی من نمی‌توانم نظر بدهم و اصلا در این مورد در هیات مدیره بحثی صورت نگرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =