عرضه لوازم‌خانگی به زوج‌های جوان، در مرحله اعلام جامعه هدف

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور ویژه سرپرست این وزارتخانه برای اجرای طرح عرضه مستقیم لوازم خانگی به زوج‌های جوان گفت: این طرح در مرحله اعلام جامعه هدف از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

به گزارش روز دوشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمدرضا کلامی» ‌افزود: در جلسه کارگروه تنظیم بازار کشور مصوب شد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مدت یک هفته نسبت به اعلام جامعه هدف خانوارهای تحت پوشش برای فراهم شدن امکان برنامه‌ریزی زمانی تولید و عرضه مستقیم لوازم خانگی اقدام کند.

وی ادامه‌داد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده امسال تولید ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه لوازم خانگی در داخل کشور در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور خاطرنشان‌کرد: این تصمیم بر اساس اولویت‌های تولیدی لوازم‌خانگی پرمصرف با قیمت‌های اقتصادی تدارک دیده شده که می‌تواند الگوی خوبی برای سایر تولیدات صنعتی کشور باشد.

به گزارش ایرنا، در دو ماه نخست امسال در همسنجی با پارسال در تولید ماشین لباسشویی افزایش ۱۵۰ درصدی و در تولید تلویزیون رشد ۵۰ درصدی به ثبت رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =