تعامل تشکل‌های شاهد و ایثارگر باعث ارتقاء منزلت خانواده‌های شهدا می‌شود

تهران- ایرنا- مسئول یکی از تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: با تعامل هر چه بیشتر تشکل‌های شاهد و ایثارگر با بنیاد شهید و امور ایثارگران بیش از پیش منزلت خانواده‌های معظم شهدا و کرامت جامعه ایثارگری و خدمت رسانی به این قشر ارزشمند حفظ خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی تشکل‌های شاهد و ایثارگران؛  امیر قلیچ خانی مسئول "هیئت فرزندان شهدای اسلام" با تبریک انتصاب سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امید است بیش از پیش کرامت جامعه ایثارگری و خدمت رسانی به این قشر ارزشمند مد نظر باشد، چراکه علاوه بر توصیه های پدرانه حضرت امام‌ خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ریاست جمهور نیز در متن حکم‌  منزلت و کرامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه همگان دانسته اند.
وی با اشاره به تعامل هر چه بیشتر تشکل های شاهد و ایثارگر با بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد:  بی شک بزرگترین چالش پیش رو جذب اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از سازمان برنامه و بودجه در سال پایانی دولت محترم تدبیر و امید است، که همکاری و همراهی جامعه ایثارگری در این چالش،  بزرگترین نقطه قوتِ مدیریت عالی این نهاد مقدس خواهد بود.
قلیچ خانی نماینده یکی از  بزرگترین اجتماع خانواده های معظم شهدا در ادامه با بیان نکاتی جهت تعامل هر چه بیشتر با بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ ایثارگری تصریح کرد: بی شک پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و همراهی و تعامل با نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به جامعه هدف از ضروریات است.
  از دیگر موارد می توان به تعامل سازنده با نخبگان و سرآمدان ایثارگر اشاره کرد که موجب تدوین درست و کارشناسی قوانین می شود تا در جهت توانمند سازی جامعه هدف اقدامی موثر صورت گیرد. بکار گیری مدیران‌ دور اندیش، تحول گرا و مثبت نگر که قطعا موجب کارآمدی، اثر بخشی و بهبود سطح خدمت رسانی خواهد شد و نگاه ویژه به ظرفیت سازمان های اقتصادی  و استفاده  بهینه از املاکِ و مستغلات تحت اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران  از دیگر نکات است.
به گفته قلیچ خانی؛ پیشگیری از تصمیمات احساسی و هیجانی با مدیریت اندیشه محور و علمی، می تواند از ابعاد مختلف موجب تصمیمات راهبردی و سنجیده در توسعه کمی و کیفی خدمات رسانی شود، تا به جای منفعت گروه یا افراد خاص،  منافع کل  ایثارگران تامین شود.  
وی در پایان ضمن قدردانی از رئیس جمهور جهت این حسن انتخاب افزود: رئیس  بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین اقدام با اخذ مجوز از هیئت محترم دولت برای ساخت ۱۲ هزار مسکن و افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن، موجب رضایت این قشر ارزشمند گشته است، تقدیر به عمل می آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =