کار بزرگ فرهاد مجیدی؛ پای یحیی در میان است

تهران- ایرنا- پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی تمام بازی‌های داخلی خود را برده و فقط در مقابل استقلال امتیاز از دست داده است.

تیم فوتبال پرسپولیس این هفته با توجه به توقف سپاهان، فاصله‌اش را با تیم دوم به ۱۲ امتیاز افزایش داد و یک گام دیگر به قطعی کردن چهارمین قهرمانی متوالی خود نزدیک‌تر شد. شاگردان یحیی گل‌محمدی در این هفته موفق شدند با نتیجه یک بر صفر از سد میهمان خود شاهین بوشهر بگذرند و با ۵۳ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

سرخپوشان تهرانی در این هفته‌ها به هیچ تیمی رحم نمی‌کنند و تمام رقبا را از پیش رو برمی‌دارند. این روند با رفتن کالدرون و روی کار آمدن یحیی دچار خلل نشد و تیم تهرانی همچنان با قدرت امتیازات را جمع می‌کند. پرسپولیس در ۱۲ بازی اخیر خود به ۱۱ پیروزی و یک تساوی در لیگ رسیده و در این بین در جام حذفی نیز به ۲ برد دست پیدا کرده است.

اما یحیی گل‌محمدی آماری فوق‌العاده را در لیگ بر جای گذاشته است. تیم تحت هدایت او ۶ برد و یک تساوی را در هفت دیدار داشته و از ۲۱ امتیاز ممکن به ۱۹ امتیاز رسیده است. پرسپولیس موفق شده تیم‌های تراکتور تبریز، صنعت نفت آبادان، سپاهان(انضباطی)، شهرخودرو، پیکان و شاهین بوشهر را شکست دهد و تنها در مقابل استقلال نتوانست به این مهم دست پیدا کند. دیداری که با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید. در آن مسابقه استقلال تا دقیقه ۸۹ از حریف خود پیش بود اما گل بشار رسن باعث شد تا یک امتیاز نصیب پرسپولیس شود.

با این حال نباید از کار بزرگ فرهاد مجیدی و تیمش غافل شد. پیش از آنها تنها تیم نفت مسجدسلیمان توانسته بود در هفته نهم سرخپوشان تهرانی را متوقف کند. با این وجود در این روزها شرایط استقلال و فرهاد مجیدی اصلا خوب نیست و آنها درگیر حواشی بی‌پایانی هستند که مشخص نیست چه زمانی دست از سرشان برمی‌دارد و خودشان نیز با عزمی راسخ به مسائل فنی دقت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =