۹۷ هزار عدد ماسک قاچاق در دالاهو کشف شد

قصرشیرین- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۹۷ هزار عدد ماسک قاچاق در شهرستان دالاهو با تلاش ماموران پلیس انتظامی کشف شد.

سرهنگ جمال سلمانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: پس از اطلاع ماموران انتظامی دالاهو مبنی بر فعالیت شخصی در کار قاچاق و اینکه قصد انتقال تعداد زیادی ماسک به خارج کشور را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی اظهار داشت:ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی خودروی فرد قاچاقچی را شناسایی و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر کرده و در بازرسی انجام شده از خودروی این فرد ۹۷هزار ماسک بهداشتی کشف شد. 

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان بیش از ۲ میلیارد ریال اعلام کرد. 

وی در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد

کشف ۱۲ میلیارد ریال شاخه گل قاچاق در قصرشیرین 

 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز گفت: با تلاش ماموران انتظامی قصرشیرین، ۱۲۲ هزار و ۲۰۰ شاخه گل مصنوعی به ارزش ۱۲ میلیارد ریال کشف شد.  

سردار علی اکبر جاویدان افزود: این میزان گل قاچاق توسط ماموران گمرک پرویزخان حین کنترل خودروهای عبوری‌از یک دستگاه کامیون کشف شد. 

وی اظهار داشت: در این راستا یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد که در امتداد این مرز، ۲ معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد و مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این ۲ مرز انجام می شود.