۱۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83846253
۱ نفر

برچسب‌ها

هفت هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در فردیس معدوم شد

کرج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس اعلام کرد که در اجرای طرح نظارتی ، هفت هزار و ۲۹ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در سطح واحدهای صنفی این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.

دکتر محمدرضا ترابی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مقدار مواد غذایی شامل گوشت و سایر محصولات غذایی طی چند روز اخیر جمع آوری و معدوم شد.

وی اظهار داشت: ماموران شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس در اجرای این طرح چهار هزار و ۶۱۳ بار از واحدهای صنفی این شهرستان بازدید کردند.

به گفته وی در این بازرسی ها ۳۴ واحد صنفی متخلف به دستگاه قضایی معرفی و ۲۲۷ مورد اخطار صادر شده است.

ترابی افزود: ۷۰ مورد نمونه‌برداری مواد غذایی و ۹۶ مورد نمونه‌برداری آب در شهرستان فردیس نیز توسط واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان فردیس انجام شد.

وی با اشاره به اینکه یک هزار و۵۶۴ مورد کلرسنجی آب آشامیدنی و ۹۴ مورد سنجش بازدید از مدارس انجام شد، گفت:  پنج مورد برخورد با دستفروشان دوره گرد، رسیدگی به ۱۳۱ مورد شکوائیه بهداشتی و ۲۱۷ مورد یدسنجی در نمک های خوراکی از دیگر اقدامات انجام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت: ۱۰۹ مورد پیشنهاد  تعطیل شده موقت برای مراکز و اماکن ،۱۸ مورد مراکز و اماکن تعطیل شده و بازدید تاسیسات اب و فاضلاب ۳۲مورد انجام شد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =