۲۱ مرداد، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هوانوردی غرب کشور

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرفرودگاه خرم آباد گفت: مهلت ثبت نام در نخستین جشنواره هوانوردی عمومی و گردشگری غرب کشور به میزبانی لرستان تا ۲۱ مرداد امسال است.

علی کاملی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این جشنواره ۲۸ تا ۳۰ مرداد در خرم آباد برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای شرکت در آن به سایت فرودگاه خرم آباد و در بخش هوانوردی عمومی ثبت نام کنند.

وی اظهار داشت: شرکت در این رویداد ورزشی تفریحی محدودیت سنی ندارد اما پذیرش شرکت کنندگان ظرفیت خاصی دارد که بر اساس استاندارد،  اولویت های جشنواره و زمان ثبت نام نسبت به قبولی شرکت کنندگان برای حضور در این مسابقات اقدام می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره در ۲ بخش هوانوردی عمومی و گردشگری ادامه داد: نمایش و پروازهای تفریحی با هواپیماهای سبک و فوق سبک، پرش از ارتفاع و چتربازی، عکاسی هوانوردی، بالون سواری، گلایدر و پاراگلایدر و گردشگری هوایی از جمله رشته های بخش هوانوردی هستند.

مدیر فرودگاه خرم آباد اظهار داشت: نمایشگاه صنایع دستی و سوغات، اجرای موسیقی محلی، نمایش رسوم و بازی های بومی محلی و برپایی سیاه چادرهای عشایری برای بخش گردشگری نخستین جشنواره هوانوردی عمومی غرب کشور برنامه ریزی شده است.

فرودگاه خرم آباد از جمله ۱۶ فرودگاه برتر کشور و دارای تجهیزات قابل قبولی می باشد که این امکان در کنار شرایط جغرافیایی خاص وطبیعت بسیار زیبا و بکر شهرستان موقعیت مناسبی برای برقراری جشنواره هوانوردی فراهم کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =