شرایط حضور تیم‌های ملی کشتی در پیکارهای جهانی بررسی شد

تهران - ایرنا - شرایط حضور تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان برای حضور در پیکارهای جهانی سال ۲۰۲۰ مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه کادر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان با حضور «حمید سوریان» نایب رییس فدراسیون کشتی امروز (دوشنبه) برگزار شد.

در این جلسه مشترک که به منظور ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در مورد چگونگی برنامه‌های تیم‌های ملی بزرگسالان و گزینش نفرات با توجه به تقویم  فنی مشروط اتحادیه جهانی و با لحاظ قراردادن شرایط بحرانی برگزار شد، «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، «محسن کاوه» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، «ابراهیم مهربان» و «بهروز حضرتی» مربیان تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی حضور داشتند و نفرات حاضر پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه داده و در مورد آن بحث و بررسی صورت گرفت.

یکی از موارد مهم مطرح شده در این جلسه با توجه به شرایط بحرانی، کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین مشخص شدن زمان قطعی برگزاری مسابقات از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برنامه‌ریزی جهت شروع تمرینات بود.

از دیگر موارد عنوان شده فرصت کم لحاظ شده تا شروع مسابقات جهانی و عدم امکان اجرای چرخه انتخابی بود و پیشنهاد شد که مبنای انتخاب کشتی گیران طبق ضوابط سال گذشته باشد.

همچنین با در نظر گرفتن اولویت حفظ سلامتی کشتی‌گیران به دلیل شیوع ویروس کرونا در مورد شرایط برگزاری تمرینات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نیز بحث و تبادل نظر شد.

بر این اساس برآیند نتایج این جلسه به صورت مکتوب جهت تصمیم‌گیری به رییس فدراسیون کشتی ارائه خواهد شد تا با بررسی‌ها و تمهیدات لازم، نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =