کاشت ۲ هزار هکتار آفتاب‌گردان در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - گرم شدن ۷ درجه‌ای دمای استان در روزهای آینده، برپایی فروشگاه دایمی صنایع دستی در ناهارخوران گرگان و کاشت ۲ هزار هکتار آفتابگردان از جمله خبرهای کوتاه امروز دوشنبه گلستان است.

معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان گفت: از امروز جریانات جنوبی (هوای گرم) در استان تقویت شده و علاوه بر افزایش ۵ تا ۷ درجه ای دما تا اواخر هفته شاهد آسمانی صاف و جوی پایدار در استان خواهیم بود.

**

رییس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال کشاورزان استان بیش از ۲ هزار هکتار از مزارع خود را به زیر کشت آفتابگردان بردند.

**

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۹۵ کیلو حشیش در شهرستان علی آبادکتول خبر داد و گفت: راننده حامل این مواد مخدر پس از مواجه با پلیس متواری شد.

**

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از برپایی فروشگاه دایمی صنایع دستی در مجموعه هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان اطلاع داد.

**

نفرات برتر نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین در گلستان تجلیل شدند.

**

فرماندار آزادشهر در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان گفت: اصناف و واحدهای تجاری با تخلفات کم فروشی و گرانفروشی پلمب می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =