کلنگ‌زنی ساختمان جدید فدراسیون اتومبیلرانی در مردادماه

تهران- ایرنا- با موافقت وزارت ورزش و جوانان، یک قطعه زمین هزار متری به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص پیدا کرد و قرار است به زودی کلنگ ساخت ساختمان فدراسیون به زمین زده شود.

پس از پیگیری‌های «مازیار ناظمی» سرپرست فدراسیوت موتورسواری و اتومبیلرانی و موافقت وزارت ورزش و جوانان،  سازه‌ای مدرن برای مجموعه اداری و تخصصی فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی احداث خواهد شد. در این راستا و با برنامه‌ریزی انجام شده، طرح ساختمان اداری مدرن و مطابق با استانداردها و معماری ورزشی جهت استقرار بخش‌های مختلف کمیته‌های اجرایی و فنی و تخصصی در دستور کار قرار گرفت.

این اقدام در حالی است که پیش از این اقداماتی مانند احداث آکادمی بین‌المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص ۱۰ قطعه زمین به هیات‌های استانی و همچنین تخصص یک جایگاه به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ملی ورزش ایران در دستور کار این فدراسیون قرار گرفته بود.

همچنین پیش‌بینی لازم برای ایجاد امکانات رفاهی،  پزشکی و تخصصی برای ورزشکاران، مربیان و سایر اعضای خانواده بزرگ این رشته انجام شد.

اختصاص یک هزار متر زمین در شمال شرقی ورزشگاه آزادی با نگاه ویژه و دستور «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان و ‌مساعدت‌  مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی محقق شد و در دهه اول مردادماه در مراسمی با حضور مسوولان ورزش کشور و کمیته ملی المپیک کلنگ احداث سازه‌ای زیبا برای خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی کشور زده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =