تصادف زنجیره‌ای روی پل کن پایتخت یک کشته و ۷ مصدوم داشت

تهران- ایرنا- تصادف ۱۲ خودرو سبک و سنگین در بزرگراه فتح روی پل کن در غرب پایتخت منجر به کشته شدن یک عابر پیاده و مصدومیت ۷ نفر از سرنشینان خودروها شد.

رییس مرکز اورژانس تهران روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته حادثه تصادف در بزرگراه فتح به سمت غرب روی پل کن به سامانه ۱۱۵ اعلام و تکنسین های اورژانس به همراه چندین دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

«پیمان صابریان» افزود: بدلایل نامشخص چندین دستگاه خودرو سبک و سنگین که بیشتر خودرو سواری بودند با یکدیگر برخورد شدید داشتند.

وی با بیان اینکه این تصادف منجر به ترافیک سنگین در بزرگراه فتح شده بود گفت: در این تصادف یک مرد مجهول الهویه که ظاهرا عابر پیاده بود در برخورد با خودرو بدلیل شدت جراحات وارده جان باخت.

رییس اورژانس تهران ادامه داد: در این حادثه یک پسر بچه ۴ ساله که بسیار بدحال نیز بود به همراه ۳ مصدوم دیگر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: ۳ مصدوم دیگر شامل یک عابر پیاده و ۲ سرنشین خودروها توسط تکنسین های اورژانس در محل درمان شدند.

به گفته صابریان، حوالی ساعت ۲۰ شب گذشته نیز شاهد تصادف زنجیره ای در بزرگراه شهید یاسینی بودیم که علت بیشتر این تصادفات سرعت زیاد و عدم رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی است که از رانندگان می خواهیم در مسیر بزرگراهی و در شب بدلیل تاریکی هوا و کاهش دید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =