رژیم صهیونیستی رزمایش مقابله با حمله موشکی برگزار می‌کند

تهران- ایرنا- منابع خبری یکشنبه شب گزارش دادند: ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش سنجش سامانه‌های هشداردهنده حملات راکتی در مرز با غزه برگزار می‌کند.

به گزارش تارنمای صفا فلسطین، ارتش رژیم صهیونیستی افزوده است: این رزمایش صبح دوشنبه در منطقه موسوم به غلاف غزه واقع در مرز فلسطین اشغالی با غزه آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش، آژیر خطر ویژه حملات راکتی از ساعت ۹:۳۰ شروع و تا ۱۳:۱۵ بعداز ظهر به وقت محلی ادامه دارد. در این تمرین هر بار پخش آژیر خطر نشانه یک حمله راکتی است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: این رزمایش بین نیروهای ارتش رژیم اسرائیل و فرماندهی منطقه جنوبی با هدف بررسی مناسب بودن سامانه‌های هشدار سریع حملات راکتی به اجرا در می‌آید.

این درحالی است که یکشنبه شب رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اصابت دو فروند موشک به یک شهرک صهیونیستی واقع در منطقه موسوم به غلاف غزه در مرز با این باریکه خبر داده بودند.

منابع صهیونیستی افزودند: دو فروند موشک از شمال نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیستی منطقه غلاف غزه شلیک شد و در پی آن آژیر حمله موشکی در این شهرک‌ها به صدا در آمد.

جمعه ۶ تیرماه نیز ۲ راکت از نوار غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی غلاف غزه شلیک شده بود.

پیش‌تر «ابو عبیده» سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام، همزمان با اعلام مقام‌های آمریکایی مبنی بر اینکه بزودی از طرح "دونالد ترامپ" برای فلسطین رونمایی می‌شود، اعلام کرده بود: گروه‌های مقاومت فلسطینی، رژیم صهیونیستی را از اشغال کرانه باختری پشیمان خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha