افزایش نظارتها بر واحدهای صنفی فروش مرغ در صومعه سرا

رشت - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا گفت : نظارت بر واحدهای صنفی فروش مرغ کشتار روز در شهرستان شدت می یابد و در این راستا یک واحد فروش مرغ کشتار روز پلمب و ۴ واحد دیگر جریمه شدند.

محمدنیک صفت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : براساس دستور دادستان صومعه سرا و طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار مرغ کشتار روز باید هر کیلو با نرخ تعیین شده ۱۵ هزار و ۷۵۰تومان عرضه شود و هرگونه عرضه بالاتر از قیمت مصوب تخلف محسوب می شود.
وی افزود: باید نظارت بر قیمت این کالا به گونه ای باشد که مردم، این سطح از نظارت و عرضه مرغ با قیمت مصوب را احساس کنند.
رئیس اداره صمت شهرستان صومعه سرا افزود: بدین منظور گروه های بازرسی مشترکی متشکل از نمایندگان دادستانی، اداره تعزیرات حکومتی، بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت و بازرسی اصناف صومعه سرا، مرکز بهداشت و دامپزشکی برای بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی فروش مرغ در این شهرستان تشکیل شده و با هرگونه تخلف برخورد قانونی می شود.
نیک صفت اظهارداشت : شهروندان می توانند با شماره ۱۲۴ و یا از طریق سامانه ستاد خبری هر گونه تخلفی را در این حوزه گزارش دهند.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت و سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۱۹ اتحادیه با حدود ۷هزار واحد صنفی وغیر صنفی در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =