عضو هیات مدیره استقلال: در هیچ آزمایشگاه دیگری، آزمایش کرونا نمی‌دهیم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه ملاک برای تشخیص ابتلای بازیکنان این تیم به ویروس کرونا وزارت بهداشت است و نه سازمان لیگ فوتبال، تاکید کرد که آبی‌پوشان در هیچ آزمایشگاه دیگری آزمایش کرونا انجام نخواهند داد.

«مهدی عبدیان» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: به نظر من جان انسان‌ها به هر چیز دیگری ارجحیت دارد و حاضر نیستیم آن را با پیروزی و یا شکست عوض کنیم.

وی افزود: در ایران بحث درمان زیر نظر وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی انجام می‌شود و بازیکنان استقلال در آزمایشگاهی تحت آزمایش کرونا قرار گرفتند که یکی از بهترین مراکز تشخیص کووید-۱۹ محسوب می‌شود و زیر نظر همین وزارتخانه است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: کادر پزشکی استقلال با هماهنگی کامل و زیر نظر رییس مرکز تحقیقات ویروس‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تست‌های بازیکنان استقلال را انجام داد و این طور نبود که بدون هماهنگی کاری را انجام دهیم.

عبدیان در پاسخ به این پرسش که آیا استقلالی‌ها طبق نظر سازمان لیگ در آزمایشگاه دیگری تست کرونا خواهند داد یا خیر؟ اعلام کرد: هرگز این کار را انجام نخواهیم داد. چرا باید بازیکنان استقلال هر روز تست‌های کرونا را پشت سر بگذارند؟

وی تاکید کرد: در  مقطع فعلی همه امور زیر نظر ستاد عالی مقابله با کرونا انجام می‌شود و آنها هستند که تصمیم گیری می‌کنند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: ملاک برای باشگاه استقلال وزارت بهداشت است نه سازمان لیگ و اگر وزارت بهداشت بیمارستان مسیح دانشوری را که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، قبول ندارد حرف دیگری است ولی مگر می‌شود تست‌های این مرکز را که بیمارستان آموزشی و دانشگاهی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و مرکز بیماری‌های تنفسی محسوب می‌شود و دارای آزمایشگاهی با کیفیت بالاست، قبول نداشت؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =