نصرتی: کمیته اخلاق به لیگ آزادگان ورود کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: کمیته اخلاق فدراسیون در هفته‌های پایانی و حساس لیگ آزادگان ورود کرده و نظارت دقیقی داشته باشد تا خدای ناکرده حقی از تیم‌های شایسته ضایع نشود.

«محمد نصرتی» روز سه‌شنبه  در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت:پرسپولیس در دیدار با شاهین شهرداری بوشهر به آنچه لیاقت و استحاقش را داشت رسید و توانست سه امتیاز کامل را به دست آورد.

وی افزود: پرسپولیس با کالدرون‌ روند خوبی را داشت و توانست این روند را با «یحیی گل‌محمدی» نیز ادامه دهد و در حال حاضر با شایستگی در صدر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ قرار دارد.

بازیکن اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر آماده است و اگر اتفاق عجیب غریبی رخ ندهد قرمزپوشان تهرانی برای چهارمین سال پیاپی با شایستگی جام را به دست خواهند آورد.

نصرتی همچنین گفت: شرایط تیم گل‌ریحان در لیگ آزادگان خوب است، ما بازی به بازی پیش می‌رویم و نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

سرمربی گل‌ریحان البرز تاکید کرد: با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم و به عبارت ساده‌تر می‌توانم بگویم صورت خود را با سیلی سرخ نگه‌ داشته‌ایم. به جز اداره ورزش جوانان استان البرز از هیچ نهادی همچون استانداری، شهرداری، شورای شهر و هیچ جای دیگری کمکی به گل‌ریحان که تنها نماینده استان البرز در لیگ می‌باشد نشده است.

وی در پایان گفت: از کمیته اخلاق درخواست می‌کنم در هفته‌های پایانی لیگ آزادگان که از حساسیت زیادی برخوردار است ورود کرده و نظارت دقیقی به بازی‌ها داشته باشند تا خدای ناکرده حقی از تیم‌های شایسته ضایع نشود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha