بوشهری‌ها لغو بازی پارس جنوبی جم و استقلال تهران را پیگیری می‌کنند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با هدف جلوگیری از تضییع حق تیم پارس جنوبی جم به عنوان یکی از نمایندگان این استان در لیگ برتر فوتبال، لغو دیدار این تیم با استقلال تهران با جدیت پیگیری می‌شود.

احمد بهروزیان فرد  روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: در حالی که قرار بود از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال یکشنبه شب شاهد بازی تیم پارس جنوبی جم و استقلال تهران به میزبانی شهر جم باشیم، اما تیم استقلال از اعزام تیم به این شهر خودداری و دلیل آن را مثبت شدن آزمایش کرونای چند تن از بازیکنانش اعلام کرد.

وی افزود: هم از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و هم از سوی هیات پزشکی ورزشی استان بوشه بجد پیگیر ماجرا هستیم تا حقی از تیم پارس جنوبی جم که در آمادگی کامل مهیای میزبانی از استقلال است، تضییع نشود.
بهروزیان فرد بیان کرد: بی شک حفظ سلامت بازیکنان هر دو تیم و کادر فنی برای ما نیز مهم و در اولویت است، اما این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد تا با همه‌ تیم‌ها و باشگاه‌ها یکسان و به عدالت برخورد شود.
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با توجه به حضور عوامل اجرایی فدراسیون فوتبال در شهر جم شامل داوران و ناظر بازی و نماینده هیات فوتبال استان، تشریفات ابتدایی بازی تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران امشب برگزار می‌شود و رای این دیدار از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.
 امیرحسین محتشم افزود: قرار است همه بازیکنان و کادر فنی باشگاه استقلال که آزمایش کرونای آنها مثبت اعلام شده زیر نظر کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در ایفمارک دوباره آزمایش شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =