۱۵ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۸
کد خبرنگار: 2839
کد خبر: 83844861
۰ نفر

برچسب‌ها

هفت واحد صنفی متخلف در فسا پلمب شدند

شیراز- ایرنا- شیراز-ایرنا- مسوول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فساگفت: توسط بازرسان این نهاد و با هماهنگی مقام قضایی، هفت واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا، پلمب شدند.  

رسول امین‌ زاده، یکشنبه به ایرنا اظهار داشت: این واحدهای صنفی متخلف شامل، ۲ گیم نت، یک باغ مجالس، یک کافه رستوران، ۲ آرایشگاه زنانه و یک میوه فروشی است.
وی ادامه داد: رعایت نکردن اصول بهداشتی، عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تجمع افراد با توجه به هشدارهای مستمر مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمینه مبارزه با کرونا منجر به تعطیلی این واحدهای صنفی شد.
امین زاده، با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرستان فسا به لحاظ شیوع ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به این بیماری در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: با توجه به این شرایط، اعمال نظارت‌ها بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی برای حفظ سلامت شهروندان، سختگیرانه‌تر شده است.

وی بیان کرد: طبق مصوبه ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان فسا، هر مکان عمومی و یا واحد صنفی که فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در آنجا رعایت نشود و باعث ایجاد کانون های آلودگی در شرایط بحران کرونا شود، توسط بازرسان بهداشت تعطیل خواهد شد.

او گفت: همچنین به سبب آمارهای روبه افزایش شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان فسا، استفاده همگان از ماسک برای کاهش ابتلا و کنترل بیماری ضروری است.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =