۱۵ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83844838
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای پنج شهر استان بوشهر به ۴۵ درجه رسید

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با آغاز روند افزایشی گرمای هوا در این استان دما در پنج شهر به ۴۵ درجه رسید.

پیام مساعدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت دمای شهرهای دیر و و برازجان فراتر رفت و به ترتیب به ۴۸ و ۴۶ درجه رسید و سه شهر اهرم، خورموج و جم نیز گرمای ۴۵ درجه سانتیگراد را تجربه کردند.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته عسلویه نیز با ۲۶ درجه سانتیگراد کمترین میزان دما را در استان بوشهر تجربه کرد.

مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در بیشتر ساعت‎های امروز و روزهای آینده وضعیت جوی و دریایی به نسبت آرام است بنابراین در این مدت وزش ملایم باد، غبار محلی، افزایش رطوبت و شرجی هوا و در ابتدای صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در این استان پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز با وزش ملایم باد و در ابتدای صبح در برخی نقاط با مه صبحگاهی پیش بینی شده‌است.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد  متغیر، امروز به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی و فردا جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت 8 تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در ساعت‎هایی از بعد از ظهر تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می ‌شود.

مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج به ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در ساعاتی از بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر می‌رسد.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۳۴ بامداد، مد اول ۰۸:۳۲ ، جزر دوم  ۱۶:۲۶ و مد دوم  ۲۲:۳۳ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =