صدور یک میلیون و ۱۵۵ هزار کارت هوشمند ملی در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل ثبت احوال لرستان گفت: تاکنون یک میلیون و ۱۵۵ هزار و ۳۶۲ کارت هوشمند ملی در استان صادر شده است.

هوشنگ شفیعیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تاکنون یک میلیون و ۲۹۳ هزار و ۶۵۰ درخواست کارت هوشمند ملی توسط هم استانیها در ادارات و دفاتر پیشخوان استان به ثبت رسیده است.

وی اظهار داشت: از مجموع کارت های صادر شده در استان یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۷۳۵ کارت به متقاضیان تحویل شده است و تعداد ۱۰ هزار و ۶۵۴ کارت هوشمند در انتظار دریافت متقاضیان هستند.

شفیعیان با تاکید بر اینکه تاریخ اعتبار کارت های قدیمی به پایان رسیده است، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی خدمات مورد تقاضای مراجعان را با استفاده از کارت هوشمند ملی یا کد رهگیری امان اداره می کنند و کارت های ملی قبلی فاقد اعتبار هستند.

 وی اضافه کرد: حدود ۱۰ درصد از مردم استان هنوز کارت هوشمند ملی نگرفته‌اند که از آنها درخواست داریم هر چه سریع‌تر برای ثبت‌نام و دریافت این کارت مراجعه کنند.

شفیعیان با اشاره به اینکه یک میلیون و ۴۵۳ هزار و ۴۵۷ نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در لرستان داریم، اظهار داشت: از این تعداد ۸۹.۴۴ درصد برای کارت هوشمند ملی در استان ثبت نام و کارت دریافت کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =