معرفی مجازی نیازهای فناورانه صنعت برق با حضور صنایع بزرگ

تهران- ایرنا- رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق و به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از امروز - یکشنبه - به مدت دو روز با حضور صنایع بزرگ این حوزه به صورت برخط آغاز شد.

رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق کشور از ۱۵ تا ۱۷ تیر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی  با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود.

در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تامین کنندگان صنعت برق کشور از جمله شرکت های توانیر، فراب، ایران ترانسفو، برق حرارتی، مدیریت منابع آب، هلدینگ صبا، هلدینگ غدیر، نیروگاه دماوند، پژوهشگاه نیرو، برق منطقه ای تهران  در دو نوبت صبح و عصر معرفی می شود. همچنین در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با ارایه کنندگان نیازها در اتاق های  مجازی نیز پیش بینی شده است.

۳۹۰ نفر در این رویداد مجازی سه روزه شرکت کرده اند که از این تعداد  ۱۳۱ نفز از ۱۰۸ شرکت دانش بنیان، ۱۱۰ نفر از ۸۲ شرکت غیر دانش بنیان و ۱۳۸ نفر نیز از سایر نهادها  و موسسات  هستند.

در حین برگزاری این رویداد مجازی، فرصت پرسخ و پاسخ برای شرکت کنندگان در این وبینار نیز در قسمت گفتگو در نظر گرفته شده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی در سال جهش تولید و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور بری رعایت فاصله گذاری اجتماعی اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی کرده است که این رویداد نیز پیرو برگزاری رویدادهای ارایه نیازهای فناورانه صنایع در سال گذشتع، از ابتدای امسال به صورت مجازی در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =