باشگاه پارس جنوبی: پشت پرده سفر نکردن استقلال به جم را می‌گوییم

تهران- ایرنا- باشگاه پارس جنوبی جم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پشت پرده سفر نکردن کاروان تیم استقلال به جم را می‌گوید.

باشگاه استقلال تهران دیروز اعلام کرد ۱۲ نفر از اعضای تیم فوتبال این باشگاه به ویروس کرونا آلوده شده‌اند و به همین دلیل برای مسابقه با پارس جنوبی، به جم سفر نمی‌کند.

باشگاه پارس جنوبی با انتشار اطلاعیه‌ای به این اتفاق واکنش نشان داد. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: مدیرعامل محترم باشگاه استقلال مدعی شده است که چون این تیم در جم اسکان نیافته‌، شهر جم منطقه قرمز ستاد ملی مبارزه با کرونا محسوب می‌شود ولی چنین استدلالی به دوراز منطق و آگاهی است و بیشتر جنبه فرافکنی و بازی با افکار عمومی را دارد.

در ادامه اطلاعیه آمده است: شورای تأمین استان بوشهر با اسکان استقلال در شهر جم مخالفت کرده است نه باشگاه پارس جنوبی. این تصمیمات راهبردی سبب شده در استان بوشهر که وضعیت قرمز اعلام شده شهر جم در وضعیت زرد باشد.

باشگاه پارس جنوبی در بخش دیگری از اطلاعیه خود آورده است: برای یادآوری آقای سعادتمند که به تازگی وارد عرصه مدیریت فوتبال شده باید عرض کنیم محل رزرو شده از سوی باشگاه استقلال، در سه سال اخیر به دلیل داشتن امکانات مناسب از سوی باشگاه‌های لیگ برتری چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان مورد استفاده قرار گرفته است.

در بخش پایانی این اطلاعیه هم آمده است: باشگاه پارس جنوبی به طور قطع از حقوق قانونی خود صرف نظر نمی‌کند و در اطلاعیه‌های بعدی، با هواداران نجیب پارس جنوبی از پشت پرده امتناع باشگاه استقلال از سفر به جم می‌گوید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha