سرمربی ذوب‌آهن: روی اشتباهات فردی باختیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در دیدار مقابل پیکان، کنترل بازی در دست ما بود ولی در ادامه، روی اشتباهات فردی بازیکنان خود نتیجه را واگذار کردیم.

"لوکا بوناچیچ" شامگاه شنبه در نشست خبری مجازی بعد از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران افزود: من هنوز متوجه نشدم که در دیدار امشب چه اتفاقی افتاد و چرا این بازی را واگذار کردیم زیرا تیم ما یک بر صفر جلو بود و بازیکنان ذوب‌آهن کنترل بازی را در دست داشتند اما اشتباهات فردی باعث شد نتیجه را واگذار کنیم.

وی با بیان‌اینکه تیم حریف روی توپ‌های بلند کار می‌کرد و فوتبال خوبی ارائه نکرد، اظهار داشت: در کل، ما سه امتیاز این بازی را به تیم حریف هدیه کردیم و مسیر پیکان را گشودیم تا پیروز میدان شود.

بوناچیچ با بیان‌اینکه فقط هفت روز است بعنوان سرمربی ذوب‌آهن، هدایت این تیم را بر عهده گرفته است، خاطرنشان کرد: هنوز روی بازیکنان خود احاطه کامل ندارم و در حال شناسایی آنها هستم ولی به این تیم اعتماد کامل دارم و نباید این باخت‌ها باردیگر تکرار شود.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: بازیکنان تیم ما هم باید احساس مسوولیت بیشتری داشته باشند و خود را نشان دهند و برای کسب پیروزی، تلاش خود را مضاعف کنند.

بوناچیچ با بیان اینکه تیم ذوب‌آهن هفت بازی فینال در پیش رو دارد، گفت: به آینده فکر می‌کنم و به تیمم امیدوار هستم و مطمئنم از این بحران خارج خواهیم شد.

دیدار تیم‌های پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان از هفته ۲۳ لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۲۰:۴۵ شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم پیکان در یک بازی برتر با نتیجه چهار بر یک تیم ذوب‌آهن  را با مربی جدید خود "لوکا بوناچیچ" شکست داد.

با این نتیجه، ذوب‌آهن اصفهان با ۲۲ امتیاز در رتبه ۱۱ جدول لیگ برتر باقی ماند و پیکان با ۱۸ امتیاز به رده پانزدهم صعود کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =