استعدادهای کشاورزی لرستان معرفی شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر کل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: استعدادهای کشاورزی لرستان برای حضور سرمایه‌گذاران در این استان و توسعه اقتصادی باید معرفی شود.

محمدرضا قدسی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان اظهار داشت: ۱۰ درصد آب کشور مربوط به لرستان است که باید از این ظرفیت خدادادی استفاده کرد.

وی بیان کرد: هنوز در حوزه باغبانی به زنجیره کامل نرسیده‌ایم و باید از فرصت استفاده کنیم، نباید واژه محروم به لرستان تعلق بگیرد.

وی اضافه کرد: لرستان در حوزه شیلات ظرفیت بالایی دارد و همچنین نگاه کشاورزی باید مانند نگاه به گردشگری باشد.

قدسی ادامه داد: هنر ترویج در این راستا می‌تواند موثر باشد و می‌توان با برپایی جشن های متفاوت بر جذب گردشگر کمک کرد.

وی یادآور شد: نباید در سازمان جهاد کشاورزی جزیره ای عمل شود و هر تغییری در هر سطح باید با هماهنگی رییس سازمان، استاندار و نمایندگان صورت گیرد.

وی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم پروژه‌های خوب اقتصادی را در لرستان ایجاد کنیم، استعداد ها باید تبلیغ شود تا سرمایه‌گذار برای حضور در استان علاقمند شود.

قدسی گفت: در سازمان جهاد کشاورزی اخلاق مداری باید رعایت شود و سختی ها را تحمل کند و انتظار داریم همه همکاران برای توسعه استان کمک کنند و از ظرفیت همه نیروهای انسانی استفاده کرد و در راستای اعتبارات کمک خواهیم کرد.

وی افزود: ۱۰ درصد نیروهای جدید در لرستان است و انتصاب یک نیروی جوان در این استان ضروری بود.

طی حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، اسفندیار حسنی مقدم روز شنبه به عنوان رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان منصوب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =