۱۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83844115
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده مجلس: قوانین مزاحم تولید اصلاح می‌شوند

قزوین - ایرنا - نماینده تاکستان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین مزاحم تولید و سرمایه‌گذاری در کشور امسال با پیگیری نمایندگان خانه ملت اصلاح خواهند شد.

رجب رحمانی بعداز ظهر شنبه در جریان بازدید استاندار قزوین از یک واحد تولید انواع شیشه های مربوط به صنعت غذا در تاکستان خاطرنشان کرد: کمک به تولید از اولویت های اساسی مجلس یازدهم به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: مجلس در کنار دولت برای کمک به تولید و صنعت از همه توان و انرژی خود مایه خواهد گذاشت.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن، امروز هیچ وظیفه ای مهم تر از کمک به تولید و صنعت و تلاش برای چرخاندن چرخ های اقتصاد کشور برای مسوولان وجود ندارد.

رحمانی اظهار داشت: باید موانع تولید از سوی مدیران دستگاه های اقتصادی با همفکری بخش خصوصی شناسایی و در اسرع وقت حل شوند و در این رابطه باید از ظرفیت مجلس نیز نهایت بهره برداری انجام شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید همه امکانات و منابع کشور در خدمت تولید و تقویت اقتصاد کشور قرار بگیرد تا شاهد کمرنگ شدن آثار تحریم ها و رونق اشتغال و توسعه بیشتر میهن اسلامی خود باشیم.

وی همچنین بر کمک جدی تر دستگاه هایی چون بانک مرکزی و وزارت صنعت،معدن و تجارت و گمرک برای تسهیل در واردات مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی تاکید کرد.

شهرستان تاکستان به مرکزیت تاکستان در غرب استان قزوین قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =