بازماندگان متوفیان کرونا از همراهی متوفی خودداری کنند

مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بازماندگان متوفیان ناشی از کرونا برای حفظ سلامت خود از همراهی متوفی هنگام تدفین خودداری کنند.

مهدی یعقوبی روز شنبه در بازدید از روند ارائه خدمات، بررسی امکانات و تجهیزات بهشت رضوان مشهد با توجه به افزایش آمار متوفیان ناشی از کرونا افزود: فرآیند مراحل پذیرش متوفیان کرونایی در بهشت رضوان با ۴۵ نفر در هر نوبت کاری اعم از راننده آمبولانس، نیروهای سالن تطهیر، نیروی پذیرش و سایر دست‌اندرکاران انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تمام خدمات قابل ارائه در بهشت رضوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در نظر گرفتن سلامت کارکنان و شهروندان انجام می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده از زمان تحویل متوفا تا زمان تدفین نیاز به حضور بازماندگان و خانواده‌ها نیست لذا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از همراهان متوفیان خواهشمندیم از حضور در بهشت رضوان خودداری و در صورت نیاز  با حداقل افراد مراجعه کنند.

براساس آخرین آمار رسمی، تاکنون ۲۳۷ هزار و ۸۷۸ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱ هزار و  ۴۰۸ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون ۱۹۸ هزار و ۹۴۹ نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =