مسعود شجاعی بخشیده شد

تهران- ایرنا- در حالی که صبح امروز سازمان لیگ اعلام کرده بود مسعود شجاعی از هفته بیست و چهارم قادر به همراهی تراکتور است حالا با انتشار خبری جدید اعلام شد که او می‌تواند از همین هفته تیمش را همراهی کند.

سایت سازمان لیگ امروز با انتشار خبری اعلام کرد محرومیت شجاعی سه جلسه بوده و این بازیکن از هفته بیست و چهارم و دیدار برابر استقلال می‌تواند تراکتور را همراهی کند اما بعد از چند ساعت خبر جدیدی روی خروجی سایت سازمان لیگ منتشر شد که در آن محرومیت شجاعی از چهار به ۲ جلسه کاهش پیدا کرده و این بازیکن می‌تواند تیمش را همین هفته مقابل صنعت نفت همراهی کند. متن خبر جدید به شرح زیر است:

«در خصوص محرومیت سه جلسه مسعود شجاعی و با توجه به وجود ابهام در تفسیر رای  کمیته استیناف، کمیته مسابقات بار دیگر استعلام لازم را از کمیته استیناف به عمل آورد لذا با توجه به اعلام و تایید کمیته استیناف، محرومیت مسعود شجاعی از سه به ۲ جلسه کاهش یافته و این بازیکن می‌تواند تراکتور را در بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و سوم لیگ برتر همراهی کند.»

دیدار تراکتور و صنعت نفت امشب(شنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می‌شود. هر ۲ تیم برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =