مدیرعامل سازمان کوثر و ‌روسای بازرسی و حراست بنیاد شهید معارفه شدند

تهران - ایرنا - مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز حراست و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

 سعید اوحدی امروز شنبه در دهمین جلسه شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران و در مراسم تکریم و معارفه آقایان علی زینبی رییس مرکز حراست و مجید عابدی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران و علی دستجردی مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) گفت: امام رضا (ع) فرموده اند تا سه خصلت در مومن نباشد مومن واقعی نشود. مومن واقعی باید یک راه و روش از پروردگار، یک روش از پیغمبر و یک روش از امامش را داشته باشد.


وی افزود: خداوند ستارالعیوب است. روش پیامبر اکرم نیز مدارا کردن با مردم است که خداوند عزوجل پیغمبر خود را به مدارا با مردم مأمور کرده است. روشی که مومن از امامش باید داشته باشد، شکیبایی در گرفتاری و سختی است. پس این ۳ صفت رازداری، اخلاق و سعه صدر باید در مومنان باشد.
معاون رییس جمهور تأکید کرد: این حدیث باید مدنظر همه ما در عرصه خدمت باشد، به‌خصوص برای خادمان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در بنیاد باید تمام این ویژگی‌ها به بهترین شکل رعایت شود.
معاون رییس جمهور با اشاره به اهمیت حوزه‌های حراست و بازرسی گفت: این بخش‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند. یکی از سفارش‌های امام علی (ع) به مالک اشتر خدمت صادقانه و وفادارانه بود و امروز نیز باید این خصایص مدنظر همه ما در مسیر خدمت به خصوص در حوزه های حساسی مثل حراست و بازرسی باشد. در سال‌های گذشته فعالیت‌های خوبی در این بخش‌ها صورت گرفته است و بابت این تلاش‌های خالصانه از آقای قاسمی رییس سابق مرکز حراست و حسن مصلحی مدیرکل سابق دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران تشکر می‌کنم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: از امروز علی زینبی به‌عنوان رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران و مجید عابدی به‌عنوان سرپرست اداره کل ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران کار خود را آغاز می‌کنند و برای این عزیزان در طول مسیر خدمت آرزوی موفقیت داریم.
اوحدی همچنین با تقدیر از زحمات علی عباس کمری در سمت مدیرعاملی سابق سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر گفت: علی دستجردی از امروز به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر مشغول به کار خواهند بود و امیدوارم در این راه موفق باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =