فرماندار: ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان ملارد اختصاص یافت

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ملارد گفت: ۱۵ میلیارد تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی برای تکمیل بیمارستان شهرستان ملارد به حساب شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی واریز و این وجوه در اختیار پیمانکار پروژه قرار گرفته است.

سجاد برنجی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان ملارد تاکنون به پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی رسیده است، افزود: با توجه به منابع تخصیص یافته مشکلی مالی برای تکمیل این پروژه وجود ندارد و انتظار می رود شرکت مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پیمانکار مربوطه به فعالیت عمرانی این پروژه شتاب بیشتری بدهند.

وی ادامه داد: علاوه بر مبلغ  واریز شده به زودی ۶۸ میلیارد ریال وجوه نقد و ۳۰ میلیارد ریال اوراق از محل بودجه سنواتی نیز به این پروژه اختصاص می یابد.

برنجی تصریح کرد: همچنین ۹۰ میلیارد ریال نیز از محل یک درصد مالیات بر ارزش افزوده برای تکمیل این بیمارستان در نظر گرفته شده است و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران به صورت ویژه پیگیر مراحل تخصیص مالی و پیشرفت عمرانی پروژه است و به صورت هفتگی گزارش ها را اخذ و پیگیری های لازم را از سوی مسئولان ذی ربط دنبال می کند.

شهرستان ملارد با ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =