افزایش ابتلای کارمندان بانک‌های گلستان به کرونا

گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اظهار نگرانی از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در بانک‌های این استان گفت که تاکنون ۲ شعبه بانک در این استان به علت ابتلای کارمندان به ویروس کووید ۱۹ تعطیل شد.

عبدالرضا فاضل روز شنبه با ارسال گزارشی به ایرنا ابراز داشت: همه کارمندان یکی از بانک های گنبدکاووس و شش کارمند از هفت کارمند یک بانک در گرگان کرونا گرفتند و به همین دلیل فعالیت این شعب تا اطلاع بعدی متوقف شد.

وی تعداد افراد بستری در بیمارستان‌های گلستان به علت ابتلا به کرونا را ۶۳۵ نفر اعلام کرد و ادامه داد: روند افزایشی تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در استان همچنان ادامه دارد و در این شرایط افزایش تعداد شهرهای قرمز کرونایی از هشت شهر فعلی دور از انتظار نیست.

وی تصریح کرد: بانک‌ها به دلیل تجمع بالا و رد و بدل شدن زیاد اسکناس و مسکوکات از مراکز اصلی و کانون تجمع ویروس کرونا است که همه باید مراقب باشند. 

دکتر فاضل گفت: دیروز ۶ نفر در گلستان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و ۶۳ نفر از بیمارستان مرخص شدند.

وی از مردم خواست برای در امان ماندن از کرونا در تجمعات و مجالس عزا و عروسی شرکت نکنند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز شنبه گفت که تاکنون ۲۳۷ هزار و ۸۷۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱ هزار و ۴۰۸ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =