امام جمعه گناوه: دهیاران در تحقق جهش تولید ایفای نقش کنند

گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: دهیاران به‌عنوان نهادهای مردمی می‌توانند نقش موثری در ایجاد توسعه پایدار و تحقق شعار سال با محوریت جهش تولید داشته باشند.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز شنبه در دیدار با بخشدار مرکزی  و دهیاران این شهرستان افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امکانات خوبی در روستاها بوجود آمده است  و ضرورت دارد که دهیاران برای توسعه  و حمایت بیشتر از روستاییان  و ایجاد بسترهای لازم جهت جلوگیری از مهاجرت آنان به شهر و ماندگاری در مناطق خود  تلاش کنند.  

وی اظهارداشت: روستاها  نقش موثری در اقتصاد داشته باشند و دهیاران  در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و تشویق مردم به ماندن در روستاها نقش موثری ایفا کنند.
  
امام جمعه گناوه گفت: باتوجه به وجود برخی مشکلات در روستاها، دهیاران برخورد کریمانه با مردم را در برنامه کاری خود قرار داده و  مردم نیز در جهت حل مشکلات با  مسئولان همکاری کنند.

وی  از فعالیت‌ها و حضور مستمر بخشدار مرکزی گناوه در میان مردم و پیگیری مستقیم مشکلات و مسایل روستائیان ابراز رضایت و تقدیر کرد.

خدیجه دشتی بخشدار مرکزی گناوه در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های امام جمعه و تلاش‌های دهیاران بخش مرکزی، گزارشی از عملکرد بخشداری و برخی مشکلات موجود را در روستاها ارایه داد.

بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۱۰۵ هزارنفری گناوه در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =