۱۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۷:۰۲
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 83843805
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سرمربی تیم ملی فوتسال: آمدن «خسوس» پیشنهاد من بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: اضافه شدن «خسوس کاندلاس» به کادر فنی تیم ملی، پیشنهاد من بود.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال، بیان داشت: از ۲۳ تیرماه مرحله جدید اردوی تیم ملی با دعوت از ۱۹ بازیکن برگزار می‌شود.  بازیکنانی که دعوت می‌کنیم  ترکیبی از بازیکنان اردوی قبل و بازیکنان‌ ملی‌پوش فینالیست لیگ برتر هستند.  بازیکنان جوان اردوی قبل عملکرد خوبی داشتند و به همین دلیل می‌خواهیم در چند اردوی آینده از همه بازیکنانی که مدنظر داریم دعوت کنیم تا به خوبی فرصت نشان دادن کیفیت خود را داشته باشند.

وی ادامه داد: در خصوص دیدارهای تدارکاتی هنوز هیچ چیزی مشخص نشده است. تلاش خود را داریم تا اردو و دیدارهای تدارکاتی خوبی برگزار کنیم.  سعی می‌کنیم یک اردوی تدارکاتی در کشور جمهوری آذربایجان داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد انتقادهایی که در خصوص نرفتن تیم ملی به تایلند برای برگزاری اردوی تدارکاتی مطرح شده، گفت: در جلسه کمیته فنی فوتسال که با حضور دبیر کل برگزار شد و با این موضوع با دلایلی که داشتیم، مخالفت کردیم که درخواست ما مورد موافقت نیز قرار گرفت.  به نظر من بیشتر از این لازم نیست در این مورد توضیح بدهم.

ناظم‌الشریعه در خصوص اضافه شدن «خسوس کاندلاس» به کادرفنی تیم ملی فوتسال، تصریح کرد: این کار به پیشنهاد شخصی من انجام شد.  به نظر من این کار به صلاح تیم ملی بود. او با تجربه و دانشی که دارد به طور قطع می‌تواند از لحاظ تئوری کمک خوبی به ما کند و تجربه‌اش را در اختیار ما بگذارد.

وی در مورد حضور «محمدرضا حیدریان» در کادر فنی تیم ملی فوتسال، تاکید کرد: حق حیدریان در این چند سال بیشتر از این حرف‌ها است. او از لحاظ اخلاقی و فنی یکی از بهترین‌ها است. در این سال‌ها همیشه با او در تماس بودم. به طور قطع تجربه حیدریان برای بازیکنان تیم ملی کارآمد است.    

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =