۱۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۰
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 83843771
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف ۲۲۰ کیلوگرم تریاک در نهبندان

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۲۲۰ کیلوگرم تریاک از خودرو سواری زانتیا در شهرستان نهبندان خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از طریق محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی، محل تردد خودرو قاچاقچیان را در شهرستان نهبندان شناسایی کردند و با انجام طرح عملیاتی با همکاری پلیس شهرستان‌های خوسف و نهبندان سواری زانتیا را که حامل مواد مخدر بود، متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این عملیات مقدار ۲۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم نیز دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در طبس

فرمانده انتظامی شهرستان طبس هم از دستگیری پنج نفر از عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ محمود علی‌پور گفت: ماموران انتظامی شهرستان طبس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از فعالیت سوداگران مرگ در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان طبس مطلع شدند و بلافاصله با طرح‌ریزی عملیاتی، دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی محل فعالیت خرده‌فروشان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هنگامی که متهمان در حال بسته‌بندی مواد مخدر بودند؛ محل شناسایی شده را بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی طبس اظهار داشت: متهمان که با مشاهده ماموران قصد امحای مواد مخدر و فرار از محل را داشتند با هوشیاری و توان رزمی پلیس دستگیر شدند و در بازرسی از این محل مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی بسته‌بندی شده و آماده فروش، کشف شد.

وی تصریح کرد: در این عملیات پنج نفر از اعضای اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان طبس دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و موضوع را به پلیس گزارش کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =